Пейнтбол – спортивна гра, в якій змагаються 2 команди. В команд є свої бази….Над базою розвівається прапор команди. Основна мета гри – захопити прапор противника і перенести його на свою територію. Всім учасникам видається форма камуфляжу, захисні шлемо маски на обличчя і найголовніше – зброя, яка стріляє кульками з фарбою. На полі забороняється виходити до тих пір, поки не ознайомишся з технікою безпеки. Річ у тому, що кулі можуть заподіяти величезну шкоду здоров’ю, оскільки вони летять із скаженою швидкістю. Якщо куля попаде в око – воно гарантовано пошкодиться. Для запобігання подібним ситуаціям потрібні маски на обличчя.

Вбитим гравець рахується після попадання у нього однієї або декількох кульок з фарбою (кількість попадань для знешкодження затверджується перед грою обома командами)

Після уявної смерті, гравець піднімає руку із зброєю вверх показуючи тим самим противнику, що він виходить з гри, прямує до безпечної зони не знімаючи маску. Тільки в безпечній від бойових дій зоні гравець може зняти маску.

ПЕРЕВАГИ ПЕЙНТБОЛУ

Не вимагає від гравця спеціально фізичної підготовки і базується на простих і зрозумілих правилах, тому у грі може брати участь будь-яка людина, не залежно від віку, статі та комплекції. Гра відбувається на свіжому повітрі і пов’язана з активним руховим навантаженням, що укріплює ваше здоров’я, організм, сприяє спалюванню ваги, а також покращує емоційний стан. Це захоплююча військово-спортивна пригода, що нагадує дитячу гру “войнушку”, дає можливість контрольованого викиду агресії і позбавлення від стресу.  Відмінна корпоративна гра, що об’єднує колектив і поліпшує взаєморозуміння між колегами. Вона чітко дозволяє знайти “слабку ланку” у вашій команді.