Маркер

Маркер це гладкоствольний пневматичний пристрій калібром 17,272 мм (або 68-й калібр), що стріляє за допомогою стислого газу(вуглекислота, азот або повітря) фарбувальними желатиновими кульками.

 

Кульки

Пейнтбольні кулі це кулька із фарбою та желатинової оболонкою. Колір наповнювача – фарби може бути різним. Для здоров’я та навколишнього середовища абсолютно не шкідливий. Фарба легко змивається водою оскільки створена на основі соди. Також існує оптимальна швидкість польоту кульки, оскільки її форма погано розсікає повітря і останнє змінює траєкторію польоту.

 

Фідер

Фідером називають пластикову ємність у формі ріжка, розташовану над стволом маркера яка служить ємністю для кульок під час бою і системою подачі куль у ствол.

 

 

 

Балон

Для стріляння існують два основних робочих гази – вуглекислий газ і азот або стисле повітря. Газ цей заправляється в невеликий балон, який кріпиться безпосередньо до маркера або носиться в спеціальному поясі за спиною, сполучений з маркером спеціальним шлангом. Поводитися з ним необхідно акуратно, оскільки тиск дуже високий.

Маска

Маска є найголовнішим атрибутом у пейнтболі, саме вона рятує Вас від плачевних наслідків, НІКОЛИ НЕ ЗНІМАЙТЕ МАСКУ НА ПОЛІ Під час ГРИ. Якщо маска запітніла НЕ потрібно її знімати і протирати самому, по-перше, можна позбутися зору, по-друге, дряпається поверхня скла, через деякий час поверхня стає матовою. Маски дуже швидко потіють у людей які випили спиртне або в тих, хто починає дихати ротом(збивається дихання) особливо часто під час бігу. Лінзи пейнтбольних масок виробляються з лексану, в’язкого пластика, що використовується у виробництві поліцейського спорядження, – щитів і забрав. Завдяки в’язкості, при руйнуванні лінзи не відбувається утворення дрібних осколків, руйнування зазвичай відбувається у вигляді розлому на дві частини.

Гранати, шашки, міни.

Фарбувальні гранати бувають різних кольорів. Ефективні для вживання по великому скупченню противника, особливо, якщо той знаходиться в укритті. Гранати можуть бути виготовлені з різних матеріалів з оригінальною фарбою і малим піротехнічним зарядом. Лимонка Л -1 найбільш популярна модифікація, що зарекомендувала себе як відмінна індивідуальна зброя наступальної і оборонної дії. Завдяки оптимальним вражаючій здатності Л – 1 дозволяє вибити противника з позицій, які на перший погляд здаються неприступними.