Отже комрадс, дивимось і вчимося як НЕ треба робити, якщо маєш плани дожити до старості. Якщо змоделювати ситуацію в якій, в будинку, що атакує S.W.A.T, не бухий чувак з одним пістолетом, а озброєна, підготовлена до бою банда, то навіть початківець пейнтбольної справи зауважить наступне: ну не можна пересуватись по відкритій місцевості як стадо баранів – один магазин калаша, висунутого з вікна, перетворить всіх на сито; не можна підлітати на гелікоптері до будинку і по шнурку спускати бійців – той самий калаш зіпсує настрій пілотам не те, що над будинком але й метрів так 100 до нього; не можна підривати двері і тупо ломатися всім в приміщення пропихаючи одне одного – достатньо одного калаша націленого на прохід, щоб утворити там братню могилу.

Увесь цей цирк окупиться, якщо: у  вас є ТИСЧА бійців і вам не шкода, якщо половина там і загине або в будинку сидить пару неадекватів з пістолями та ножами.

Чому вони не показують відео тренувань де їх розділяють на дві протидіючі команди і в якості мотивації – ті що програли місяць  миють унітази. Тоді б ми побачили зовсім іншу картину, таку звичну, яку ми бачимо постійно під час гри у пейнтбол. В такому відео не буде нічого крутого, тут буде видно як кожен береже свій зад і не намагається бавитись в безсмертного супермена.